Jüri Vlassov elab endiselt tõelist rokkstaari elu: Pudel õlut nii enne kui ka pärast proovi

 (5)
Kuldne Trio täna "Radaris"!
Jüri Vlassov elab endiselt tõelist rokkstaari elu: Pudel õlut nii enne kui ka pärast proovi
Foto: Kanal 2

“Ma kardan, et omal ajal joodi ikka rohkem kui praegu,” räägib “Kuldse Trio” asutaja Mihkel Smeljanski ansambli omaaegsest kuldajast. “Pidevalt oli pits ees ju,” täiendab teine Trio raudvara Jüri Vlassov. ”Mitte, et ma võtan väikse napsi. Joomine lõppes täisolekuga."

Mehed räägivad avalikult, kui palju omal ajal joodi ning mis teod sellega kaasas käisid. Näiteks meenutavad nad lõbusat lugu, kuidas nad võtsid kaks naist 24 tunniks “pantvangi”, sest joomiste vahepeal oli vaja tööl käia, et pärast päevatööd oleks jälle taas, kellega pummeldada. Seejuures toimus kogu aktsioon suure saladuskatte all Endla teatri lavatagustes ruumides.

Tuleb välja, et Vlassov lõi ka omamoodi kinnise klubi kõigile neile, kellele pummeldamine meeldib. Sinna kuulus ootamatult suur hulk tuntud Eesti tegelasi. Kui Smeljanski on tänaseks suurest pidutsemisest loobunud, siis Jüri Vlassov elab endiselt tõelist rokkstaari elu. Ta võtab pudeli õlut nii enne kui ka pärast proovi ning hoiab pudelit teatrimajas pidevalt enda ligi.

Kuidas alkohol meestele mõju on avaldanud ning kes on need tuntud inimesed, kellega koos kinnine alkoklubi loodi, seda näete täna õhtul "Radaris" kell 21.30 Kanal 2-s.