Kadri Hinrikus lahkub "AK" ekraanilt? ERR: Vastab tõele, et õhtuste ankrute rivistus võib muutuda, aga sellest on veel vara rääkida

 (185)
Kadri Hinrikus
Kadri HinrikusFoto: Kairit Leibold, ERR

Õhtuleht vahendab kuuldusi, et pikaajaline "Aktuaalse Kaamera" uudistelugeja ning toimetaja Kadri Hinrikus olevat saanud koondamisteate, mis olevat ehmatanud paljusid ERRi töötajaid. ERR lükkab koondamisteate ümber, kuid teatab, et "AK" õhtuste ankrute rivistus võib muutuda. "Aga sellest on veel vara rääkida," ütles Delfile ERRi värskelt ametisse asunud teleuudiste juht Liisu Lass.

Õhtulehe andmetel saanud Hinrikus koondamisest teada täna hommikul. "Ma hetkel ei saa rääkida, tõesti ei saa, aitäh," jäi Hinrikus Õhtulehele koondamise kuulduste peale kommentaari andes telefonis napisõnaliseks.

"Ei vasta tõele, et kedagi oleks koondatud!" kinnitab Liisu Lass, lisades aga, et uudistesaadet ootavad lähitulevikus ilmselt siiski ees muutused. "Arutasime täna ankrutega nende rolli tugevdamist saates, sest nemad on vaataja jaoks saate kõige olulisem osa. Vastab tõele, et õhtuste ankrute rivistus võib muutuda, aga sellest on veel vara rääkida," lisas ta.

Lass märkis, et kõik saated, ka uudistesaated muutuvad pidevalt. "Peale selle, et iga päev on saates unikaalne, tuleb kaasas käia ka vormiliste ja sisuliste uuendustega. Aasta alguses muutsime kardinaalselt saate välist külge – uus stuudio, tehnika ja muu, mida meie vaatajad väga hindavad," selgitas uudistejuht.