Karl-Erik Taukari uues saates võtavad täna mõõtu Maarja-Liis Ilus, Fred Krieger, Anni ja Tomi Rahula ning Harry ja Margit Kõrvits!


Juba täna õhtul stardib Karl-Erik Taukari juhtimisel uhiuus telesaade „Tunnen sind läbi ja lõhki“. See on koguperesaade, kus mõned juba tuntud seltskonnamängud ja uued mängud on kombineeritud kodumaiseks formaadiks. Lõbus telemäng avab tuntud ja armastatud staaride ning nende elukaaslaste suhet uues valguses, edu tagab hea koostöö ning üksteise tundmine. Esimeses saates võtavad mõõtu järgmised paarid: Maarja-Liis Ilus ja Fred Krieger, Anni ja Tomi Rahula ning Harry ja Margit Kõrvits!

Edaspidi näeme ekraanil palju kaasasid, nende hulgas Eleri ja Daniel Viinalass, Tanja ja Mikk Saar, Birgit ja Indrek Sarrap, Getter Jaani ja Ott-Sander Palm, Kristel Aaslaid ja Mattias Naan jpt. Võitjapaar pääseb finaalvooru, milles vaataja saab tuntud inimestest paaride igapäevaelu kohta teada toredaid fakte. Finaalvooru pääsenud paaril on õigesti vastates võimalik võita raha, mis annetatakse heategevuseks. Lõbusat saadet saab ka kodus kaasa mängida – Elisa on loonud veebirakenduse, mille leiad SIIT!

Seotud lood:

"Tunnen sind läbi ja lõhki" stardib juba täna kell 20.00 TV3s!