Kärt Anvelt siiani saladuseks jäänud "Maskis laulja" osalistest: kes on Jäär, kellega lavalt ära minnes Lõvi sujuva tantsuliigutuse tegi?


Maskis Laulja 6. saade
Maskis Laulja 6. saadeFoto: TV3

Möödunud pühapäeval pidi "Maskis laulja" saates oma identiteedi paljastama Lõvi tegelaskuju taha peitunud Kärt Anvelt, kes räägib värskes LP-s ka teistest osalistest.

"Kõiki osalejaid hoitakse üksteisest eraldatult. Täpselt nii nagu televaataja, nii arvame ka meie pühapäeva õhtul saadet vaadates vihjete ja laulude järgi, kes võiks maski taga olla. Sain mõni minut olla lava taga koos Silmamunaga, sest pidime koos lavale minema, ning hoidsime teineteisel lausa käest, siis rääkida me ei tohtinud. Näen alles telerist, et Silmamuna on imearmas Kaisa Selde ja Jonnipunn sama armas Getter Jaani. Suurepärase Pilve ehk Toomas Uibo tunnen ära ka alles viimases saates teda telerist vaadates," meenutab ta.

Kuid kes on need finalistid, kelle nägusid pole me veel näinud? "Kes on äge Jäär, kellega ükskord lavalt ära minnes sujuva tantsuliigutuse tegime, näen alles sellel pühapäeval finaalsaates. Nagu ka seda, kes on vapustav Lill oma fenomenaalse häälega, ning küpse ja ilusa tämbriga üliägedad etteasted teinud Putukas," avalikustas Anvelt.

Loe edasi siit.