Katrin Lust järjekordsest karmist paroodiast: mõnitage mind, kui tahate, ma olen sellega harjunud!

 (161)
Katrin Lust
Katrin LustFoto: kristjan lepp, Ajakirjade Kirjastus

Eile eetris olnud humoorikas erisaade "Su nädal kõlab tuttavalt" pilas muuhulgas ka üsna teravalt Katrin Lusti ja tema autorisaadet "Kuuuurija". Lust on paroodiast meelitatud ja sõnab, et järelikult teeb ta asja, mis inimestele korda läheb.

Paroodiavideos pilatakse "Kuuuurija" saate ülesehitust ja Lusti esinemismaneeri. "Järelikult ma teen asja, mis inimestele korda läheb ja mida nad tähele panevad," sõnas Katrin Õhtulehele.

"Mul oli muidugi jube naljakas, aga mõtlesin ka oma allikatele, kes tulevad saatesse oma suurimate muredega. Mul oli hea meel, et seal polnud neid mõnitatud, 10 punkti. Mõnitage mind, kui tahate, ma olen sellega harjunud," rääkis Lust ja kinnitas, et paroodia pakkus ka temale nalja.

Klipis pilatakse ka "jooksvat Lusti", kuna paroodia tegijate arust üledramatiseeritakse saates teatud kohti. "Ja kui kellelegi tundub, et me jooksemegi saates teatraalselt läbi tuvide, siis tegelikult on need kõik elulised hetked," kinnitab Lust, et tegelikult on kõik saates näidatu päris.

Vaata karmi paroodiaklippi allpool!

Loe refereeritud artiklit pikemalt Õhtulehest!