„Kättemaksukontoris“ lendab pori ja leegitsevad tunded

 (7)
„Kättemaksukontoris“ lendab pori ja leegitsevad tunded
TV3

Täna õhtul alustab uut hooaega Eesti parim krimikomöödia „Kättemaksukontor“, kus peategelaste Frida ja Marioni ellu on lisaks tublile tööle jõudmas ka eriti suured tunded.

Uuel hooajalgi on Frida (Marika Vaarik) ja Marion (Kadri Adamson) asendamatud, kui asi puudutab lahendamata mõrvalugusid või tupikusse jooksnud kriminaalseid juhtumeid. Loomulikult on naisdetektiividele toeks ka professionaalsed politseinikud Kaspar Tuvi ja Gerth Maango, kelle mehelikud nõrkused osutuvad tänu Kättemaksukontori sekkumisele alati tugevusteks ning kellele mõeldes meenuvad kõigile juba legendiks saanud ütelused: „Rahu, Tuvi!“ või „Aar ju tooking tu mii?“.

Värsketes lugudes on varasemast rohkem actionit ja armastust. Kuigi tunded möllavad eelkõige Frida ja tema austajate rinnas, jagub romantikat eelmisel hooajal traagilise armuloo keskmesse sattunud Marionilegi.

Peategelasi kehastavate Kadri Adamsoni, Marika Vaariku, Märt Avandi ja Ott Sepa kõrval näeb sarja uutes osades palju külalisnäitlejaid, kelle seas on näiteks Jaan Rekkor, Lee Trei, Ester Pajusoo, Alo Kõrve, Tanel Saar, Riho Kütsar, Andres Noormets, Kristel Leesment, Inga Allik jt

„Kättemaksukontor“ alustab TV3 ekraanil täna kell 20.30.