Kiika sisse, kui julged! Eesti kõigi aegade pööraseim suhte-reality "Rannamaja" stardib juba täna

 (27)
Kiika sisse, kui julged! Eesti kõigi aegade pööraseim suhte-<em>reality</em> "Rannamaja" stardib juba täna
Foto: TV3/pressimaterjalid

Täna õhtul läheb lahti Eesti kõigi aegade kõige rajum reality! Uus suhte-reality „Rannamaja“ pakub vaatajale kuhjaga romantilisi suhteid ning pööraseid seiklusi! Juba esimeses episoodis selgub, et osaliste vahelised tunded võivad tekkida väga kiiresti ning sama kiirelt võib kogu olukord võtta ka dramaatilise pöörde.

Kuus noort ja vallalist kolivad elama rannamajja ühe eesmärgiga – luua romantilisi suhteid ja leida omale kaaslane. Kui kokkukolinute hulgas sobivat paarilist ei ole, siis korraldavad nad üle nädala vallaliste pidusid eesmärgiga leida kaaslane pidutsedes.

Hella hinge, kuid tugeva vasaksirgega Kerli

Rannamaja osalised. Kerli Foto: Kalev Lilleorg, TV3


24-aastane Kerli on pärit Pärnumaalt. Ta on hulljulge maapiiga, kes oskab parandada autosid, on käinud kaitseväes ja meeldib poksida. Samas aga on temas peidus ka tagasihoidlikum pool ning selle kombinatsiooniga võidab ta koheselt ühe Rannamaja elaniku südame.

Seotud lood:

Instagram: orange_hazel_46

Terava keelega sekspomm Seidi

Rannamaja osalised. Seidi Foto: Kalev Lilleorg, TV3


Seidi on 20-aastane üliõpilane, kes elab Tallinnas, aga on pärit Saaremaalt. Ta on aus, julge, otsekohene ning oma arvamusele alati truu. Seidi trumbiks on tema pikkus, nii otsib ta ka enda kõrvale pikka meest. Kahjuks ei lähe aga kõik plaanipäraselt, sest Rannamaja tuba peab neiu jagama kõige lühema nooremehega. Kuid Seidi seda asja nii ei jäta.

Instagram: seidivoogre

Instakaunitar Merilyn

Rannamaja osalised. Merilyn Foto: Kalev Lilleorg, TV3


25-aastane fitnessmodell ja instakaunitar Merilyn elab Tallinnas ja tegeleb ettevõtlusega. Tal on instagrami platvormil üle 30 000 jälgija ning elanud Hollywoodis. Merilyn järgib toitumist ja teeb iga päev trenni. Tõeline kaunitar, kes niidab mehed jalust.

Instagram: merilynnau

Seltskonnahing Silver

Rannamaja osalised. Silver Foto: Kalev Lilleorg, TV3


Silver on 25-aastane Tartust pärit seltskonnahing, kes hetkel elab Tallinnas. Muuseas on ta ka valitud "seksikaimaks üliõpilaseks". Rannamaja tüdrukutele jääb ta kohe silma, kuid midagi pole teha – Silverit on ainult üks.

Instagram: silvermeier

Nägus maailmarändur Kristo aka Kito

Rannamaja osalised. Kristo ehk Kito Foto: Kalev Lilleorg, TV3


Maailmarändurit Kristot kutsutakse Kitoks. Ta töötab ehitajana nii Eestis, kui Soomes, kuid nüüd on planeerinud jääda siiski pikemalt Eestisse. Päevitunud ja vormis kehaga Austraalia randadelt kodumaale naasnud Kito murrab kindlasti kõigi südamed – Rannamaja tüdrukud saavad tunda seda juba esimeses episoodis.

Instagram: mr.kristok

Salakaval merekaru Kristo

Rannamaja osalised. Kristo Foto: Kalev Lilleorg, TV3


Kristo on 23-aastane ettevõtja ja kalamees Pärnumaalt. Kristo otsib naist, kellega koos ette võtta põnevaid seiklusi ja keda ei pea pidudelt taga otsima. Kristo on tõeline maamees, kes saab kõigega hakkama ning usub, et 30-aastaseks saades on ta saavutanud finantsilise vabaduse. Loodab, et kui saatest naist ei leia, siis Eesti rahvale jääb ta ehk silma.

Instagram: krugerkristo