KINOLOOS: "Sipelgamees" ronib su reedet seikluslikult sisustama!

 (2)

Scott Lang (Paul Rudd) on meistervaras, kes peab leidma enda sisemuses peituva kangelase ja aitama oma mentorit, kelle saavutusi püüab omastada üks halastamatu suurärimees. Dr. Hank Pym (Michael Douglas) on geniaalne teadlane, kes soovib iga hinna eest kaitsta enda loodud tehnoloogiat ning uskumatut Sipelgamehe rüüd, mis kasvatab selle kandja suurust kahandades samal ajal mitmekordseks tema jõu. Pealtnäha ületamatute takistuste kiuste peavad Pym ja Lang kavandama ja läbi viima meisterliku röövi, mille õnnestumisest sõltub maailma saatus.

Kaelamudrvas tempos seiklusfilm "Sipelgamees" on järgmine samm Marveli Kinouniversumis, kui ekraanile üks Tasujate asutajaliikmetest. Osades Paul Rudd ("40-aastane neitsi"), Evangeline Lilly ("Kääbik: Viie väe lahing"), Corey Stoll ("Kaardimaja"), Michael Douglas ("Wall Street"), Bobby Cannavale ("Kurb Jasmine"), Michael Peña ("Raev"), Judy Greer ("Ahvide planeedi koidik"), Tip “Ti” Harris ("Ameerika gangster"), David Dastmalchian ("Pimeduse rüütel"), Wood Harris ("Dredd"), Jordi Mollà ("Pahad poisid 2") jt.


Tahad seda filmi oma silmaga näha? Siis osale kinoloosis ja vasta õigesti allolevale küsimusele ning sisesta oma andmed. Publik loosib neljapäeval välja 10x2 piletivõitjat, kes reedel koos kaaslasega vabalt valitud seansil "Sipelgameest" näha saavad!

Ei usu loosiõnne? Osta pilet Solaris Kino kodulehelt!