KINOLOOS: Vaiksel suvel actionit vähe? Viime Su "Terminaator Genisys 3D" vaatama!

 (1)

Tehnoloogiast küllastunud tänapäeva maailma kõnetav uus ja tormiline peatükk Terminaatori saagas hakkab hargnema aastast 2029, mil tsivilisatsiooni varemetel käib halastamatu sõda inimeste ja masinate vahel. Kui vastupanuliikumise juht John Connor (Jason Clarke) saadab seersant Kyle Reese’i (Jai Courtney) tagasi aastasse 1984 kaitsma oma ema Sarah Connorit (Emilia Clarke) tulevikust saabuvate tapjarobotite eest, paiskab ootamatu pööre sündmuste käigus kogu senise ajaliini ümber.

Seersant Reese leiab end täiesti uuest mineviku versioonist, kus tuleb teha koostööd üllatavate liitlastega ning seista silmitsi uute vaenlastega. Kyle’i missiooniks pole ei vähem ega rohkem, kui määrata inimkonnale uus tulevik.

Hiilgavas füüsilises vormis Arnold Schwrzenegger astub Genisyse loos üles kahest ajaliinist pärit tegelaskujuna pakkudes vaatemängulist võitlust noore ja vana robotimudeli vahel. Sarjas „Troonide mäng“ lohede emana tuntuks saanud Emilia Clarke on Sarah Connori rollis üliveenev nii killer-roboteid maha kõmmutades kui vananeva T-800 ehk „Papi“ eest hella hoolt kandes. Filmi režissööriks on meisterlik Alan Taylor – mees, kel vöö vahel sellised hittsarjad nagu „Sopranod“, „Pöörased“ ja „Troonide mäng“.

Publik viib 10x2 lugejat selle filmi vabalt valitud seansile Solaris Kinos reedel! Loosis osalemiseks vasta küsimusele ja oota neljapäeva, mil võitjad loosime ning neid ka isiklikult teavitame.

Ei usu loosiõnne? Osta pilet Solaris Kino kodulehelt.