Kireva minevikuga abielupaar jutustab Kati Tootsile täna oma loo

 (23)
Kireva minevikuga abielupaar jutustab Kati Tootsile täna oma loo
Kati TootsFoto: Martin Dremljuga, Weekend.ee

Täna õhtul astuvad sarjas „Põimitud hinged“ vaatajate ette Tatjana ja Toivo, kes kohtusid siis, kui mõlemal oli selja taga jupp kirevat elu ja tulevik ei tundunud just ülearu helge.

Toivo ja Tatjana on erakordne ja õnnelik abielupaar, kes ka küpses eas ei häbene välja näidata suuri tundeid teineteise vastu. Toivo on hariduselt ehitusinsener, praegu õpetab ta ametikoolis juurat ja infotehnoloogiat. Tatjana on pensionär, kuid elu jooksul on ta teinud erinevaid töid, olgu siis lennujaamas või lasteaias kokana.

Toivo ja Tatjana tutvusid üle kahekümne aastat tagasi. Toivol oli selja taga kaks purunenud abielu, Tatjana üks. Kuid eellugu nende kohtumisele on romantiline nagu üks korralik armastusfilm. Sellest kõigest nad täna õhtul saatejuht Kati Tootsile räägivadki.

„Põimitud hinged“ on sari, kus jutustatakse nende Eestis elavate paaride lugusid, kus kaasad on erinevast rahvusest. Sarja valmimist toetavad Euroopa Kolmandate Riikide Kodanike Integreerimise Fond, Kultuuriministeerium, Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed.

„Põimitud hinged“ on TV3s argiõhtuti kell 18.25.