KISUB TERAVAKS? Abielusaate Liisa ja Siim võtavad kõrvalehüpet tõsiselt: jutt läks juba laste saamisele!

 (49)
Liisa ja Siim
Liisa ja SiimFoto: Kuvatõmmis

Tänases "Abielus esimesest silmapilgust" osas sai selgeks see, mis eelmisel nädalal õhku rippuma jäi: eksperdid tegid vea ning omavahel on paar saanud hoopis Siimust ja Liisast!

Terve jaanipäeva koos veetnud noored ei hakanud oma tunnetest isegi saladust tegema ning läksid koos kinno, hiljem aga jalutasid ringi käsikäes. "Meil oli meeldiv omavahel suhelda ja nii jäimegi suhtlema," seletasid noored kui ühest suust.

Kui "kaugele" noorte suhe jõudis, saatest ei selgunud, küll aga sõnas Liisa paljutähenduslikult: "Siimul on siin saates abikaasa ja armuke..."
Lugu jõudis suisa selleni, et noored arutasid kaamera ees laste saamist, otsustades, et nende suhe on küll veel alles lapsekingades, kuid paar aasta jooksul võiks "seemne mulda" panna. "Aega on selle kiire asjaga," ei tõtta 24-aastane Liisa siiski takka kiirustama.

Ehkki ei Siimu ega Liisa kaasad nende kohtumisest kohe teadlikuks ei saanud, siis polnud võimalik seda kuigi pikalt varjata ning nii tuli kõrvalehüpe siiski avalikuks teha. Siimu abikaasa Helen oli selgelt nördinud, ent mitte löödud. Kuidas reageerib Liisa abikaasa, saame ehk näha järgmises osas.

Seniks aga andsid saatetegijad mõista, et mõlemad abielupaarid annavad siiski oma seaduslikule suhtele uue võimaluse...