Kolmeraudne: Tarand, Rull, Nool, Randpere ja Mihhailova!

 (32)
Mart Sander,Kaja Kallas,Juku-Kalle Raid Mihkel Raua juhitud saates Kolmeraudne
Mart Sander,Kaja Kallas,Juku-Kalle Raid Mihkel Raua juhitud saates Kolmeraudne Foto: Rauno Volmar

Tänases „Kolmeraudses“ on külas Indrek Tarand, Ivo Rull, Erki Nool, Valdo Randpere ja Tanja Mihhailova. Muusikat teeb Driven.

"Kolmeraudses" tervitab Mihkel Raud suhtekorraldajat Ivo Rulli ja Euroopa Parlamendi saadikut Indrek Tarandit. Rulli arvates ei ole Tarand oma kohta europarlamendis õigustanud, mispeale Tarand nimetas Rulli PR-Pistoriuseks, kelle relv läks koguni viis korda valel ajal lahti.

Stuudios debateerivad ka Erki Nool IRL-ist ja Valdo Randpere Reformierakonnast. Teemaks on samasooliste kooseluseaduse eelnõu, mis kütab endiselt kirgi.

Samuti astub „Kolmeraudse“ stuudiosse Tanja Mihhailova, et kirjeldada, milliste tunnetega lendab ta Kopenhaagenisse Eurovisiooni lauluvõistlusele Eestit esindama. Tänaseks muusikakülaliseks on Driven.

Täpselt kell 20.15 saavad „Kolmeraudse“ vaatajad saadet otsepildis näha TV3Play lehel: www.tv3play.ee ; TV3 eetris tervitab Mihkel Raud kõiki aga kell 23.00. Seega on vaatajal võimalik „Kolmeraudset“ jälgida esmaesitlusena TV3Play lehel või hiljem tele-eetri vahendusel või järelvaadatavana juba pärast saadet TV3Plays.

„Kolmeraudset“ näeb TV3Play vahendusel täna kell 20.15 ning TV3's kell 23.00.