Kuldaväärt kinkekott meie meestele! Iga Kuldgloobuse kutseomanik saab selle koti, kus 1300-euro väärtuses parimat kraami

 (33)
Kuldaväärt kinkekott meie meestele! Iga Kuldgloobuse kutseomanik saab selle koti, kus 1300-euro väärtuses parimat kraami
Foto: Kuldgloobuste Instagram

Kuldgloobusele pääsemine on juba ainuüksi kuldaväärt kogemus, aga glamuuri ja sära ning unustamatute mäletustega see ei piirdu, sest igale kutsesaajale on ettenähtud ka kaunikesti meeldejääb kinkekott maailma kuulsaimate brändide toodetega. Mis on selleaastastes kottides, mis 1500 dollarit (pea 1300 eurot) väärt ning millega ka Mandariini-kolmik koju tulla saab?

Kõigile meestele on ette nähtud LUg Roller kott ehk ratastega reisiseljakott, kus sees tooted sellistelt maailmafirmadelt nagu Zirh, Ursa Major, Bumble and bumble, Container Store, 4711 Original Eau de Cologne, Equinox, Gold Toe, Hello Products, L'Oreal Paris, Lug Life, Martial Vivot, Misfit Shine js S'well.

Daamidele jagatavasse luksuslikku nahkkäekotti on aga pakitud tooted brändidelt nagu Gucci, Anastasia Beverly Hills, Bugatti, L'Oreal Paris, Rituals, Ross & Brown ja StriVectin.

Ajab lausa kadedaks, kas pole?

Korraldusmeeskond on paljastanud ka, kuidas tooteid kottidesse valitakse. "Alati toimub ülevaatus, millesse pakutava kinkekoti eest vastutaja üle vaatab ning see põhineb kategoorial, brändil ning üleüldisel arvataval staaride huvil."