Kurjuse kannul? Populaarse krimisarja staar lõi oma kolleegi jalaga


Kurjuse kannul? Populaarse krimisarja staar lõi oma kolleegi jalaga
Foto: Vida Press

Menusarja "Kurjuse kannul" staar Thomas Gibson enam niipea sarja võtetele ei pääse. Nimelt kaotas näitleja hiljuti oma emotsioonide üle kontrolli ja ründas ühte teleseriaali stsenaristidest.

Produktsiooni allikad rääkisid väljaandele TMZ, et näitleja sattus mõned nädalad tagasi toimunud võtetel ühe stsenaristiga tulisesse vaidlusesse. Tüli kogus tuure kuni vihane Thomas äkitselt plahvatas ja lõi stsenaristi jalaga.

Stsenarist ei lasknud aga juhtunul lihtsalt minna ning võttis ühendust näitleja agendiga, kes helistas omakorda telekanali CBS bossidele. Telekanalil ei jäänud muud üle, kui Thomas ajutiselt kõrvaldada. Hetkel pole veel teada, kui kauaks mees kõrvaldati, aga väidetavalt pole näitleja võtetele pääsenud juba kaks nädalat.

Thomas ütleb, et stsenaristi löömine oli enesekaitse: "Olid loomingulised lahkhelid ja vaidlus. Ma kahetsen juhtunut sügavalt. Me tahame kõik ühtse meeskonnaga tööd jätkata, et valmiks kõige parem sari üles. See on alati meie sooviks olnud."

USAs 2005. aasta sügisel alustanud krimisarjas "Kurjuse kannul" otsib FBI eriüksus sarikurjategijaid. Alates 2007. aastast ka Kanal 2 eetris jooksnud sarjas kehastab Thomas Gibson eriagent Aaron Hotchnerit.