KUULA | Kes laulab paremini - Elina või Will Ferrell? Elina Nechayeva avaldas enda versiooni Eurovisionist rääkiva filmi tunnuslaulust


Jõulutunnel Elina Nechayev
Jõulutunnel Elina NechayevFoto: Jaanus Lensment

Eile, 11. juunil avaldus nii Eurovisioni lauluvõitlusest rääkiva filmi "Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga" treiler kui Elina Nechayeva oma versioon filmi põhilaulust "Volcano Man".

2018. aastal Eestit Eurovisionil edukalt esindanud Elina Nechayeva pani mängu oma hääle vokaalse kõla, et teha enda versioon filmis kasutatava rootsi laulja Molly Sandéni esitatavast loost, mis filmis on laulmiseks antud Rachel McAdamsile, ning Will Ferrellile.

Kui "Volcano Man" filmiversioon on duett, siis Elina on enda peale võtnud terve laulu ettekandmise.

"Ma arvan, et kõik on põnevil David Dobkini ja Will Ferrelli filmi "Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga" esilinastusest," kirjutas Elina Instagrami.

"Siin on minu versioon "Volcano Manist", mida Netflixi filmis esitavad Lars Erickssong (Will Ferrell) ja Sigrit Ericksdottir (Rachel McAdams)," lisas ta.

Filmi versioon:

Elina Nechayeva versioon:

Seotud lood:

Filmi keskmes on Islandi muusikud Lars Erickssong (Will Ferrell) ja Sigrit Ericksdottir (Rachel McAdams), kellele pakutakse fiktiivses linaloos võimalust oma riiki esindada Eurovisioni lauluvõistlusel.

Filmis astub üles ka armastatud staar Pierce Brosnan, aga ka Dan Stevens ja USA tuntud poptäht Demi Lovato. Eeskätt USA turule mõeldud film jõuab Netflixi 26. juunil, kuid hetkel on veel lahtine, kas ka Eesti Netflixi.