"Kuuuurija" lahkub TV3-st ja kolib Kanal 2 ekraanile

 (61)
Katrin Lust
Katrin LustFoto: Priit Simson

Skandaalne telemagasin "Kuuuurija" alustab esmaspäeva õhtul oma seitsmendat hooaega, kuid teeb seda varasema TV3 asemel hoopis Kanal 2 ekraanil.

"Katrin Lusti ja meie nägemus võimalikust koostööst ja tulevikust eesmärgiga kajastada Eesti inimestele olulisi teemasid sobisid ja on rõõm tõdeda et Katrin oli nii operatiivselt valmis uut koostööd alustama," sõnas AS Eesti Meedia telekanalite programmijuht Kaspar Kaljas.

"Minu nägemus vabast ja sõltumatust ajakirjandusest ühtib Eesti Meedia vaadetega ja see sai ka otsustavaks, miks liigun oma saatega teise kanalisse," kommenteeris Lust. "Vaba ajakirjandust ei saa keegi mõjutada, ajakirjanik peaks olema turvalise katuse all nii heas kui halvas ja tundma selle organisatsiooni tuge, kus ta tegutseb ja seda ma Eesti Meediasse minnes ka tunnen," lisas ta.

Esmaspäeval hoo sisse saava "Kuuuurija" hooaja avaosa teeb õõvastava avastuse, kuidas toimub Eestis surnute vedu tegelikult. Saade uurib, miks visatakse laibad pead jalad segamini üksteise otsa nagu puuhalud? Kas matusebüroo pääseb puhtalt, sest tegu võib olla lüngaga Eesti seadusandluses?

Varasemalt esmaspäeva õhtuti Kanal 2 eetris olnud “Kodutunne” alustab uut hooaega neljapäeval, 7. märtsil.