„Kuuuurija“ täna: autovargus otse politsei silme all!

 (7)

Katrin Lust toob oma autorisaatega „Kuuuurija“ ekraanile täna kaks põnevat lugu. Libapolitseinikud on tagasi ja tegutsevad jultunumalt kui eales varem! Üks korravalvurina esinenud mees pani pihta auto ja seda otse politseimaja ukse ees! Kes võis olla selle mahhinatsiooni taga ja kuidas on selline asi otse politseinike silme all võimalik?

Seekord võttis Katrin Lustiga ühendust proua Antonina, kes rääkis uskumatu loo sellest, kuidas tema poeg Leonid jäi oma autost ilma otse Rahumäe politseijaoskonna ees Tallinnas. Antonina ja Leonidi sõnul mängis väidetav autovaras politseinikku ja palus Leonidil talle anda kõik dokumendid ning põrutas siis ise võõra autoga minema. Mis täpselt juhtus? Kas tegemist on üksikjuhtumi või süsteemiga?

Teises loos küsib Katrin Lust kas lasteaed ja surnuaed sobivad kõrvuti krundile? Luunja valla elanikud on mures, sest Tartu linna piirile, otse surnuaia kõrvale, planeeritakse uut uhket surnuaeda. Luunja vallavanem arvab, et surnuaed on väärikas koht, mille kõrvale sobib ka lasteaed. Luunja elanikud, kes "Kuuuurijale" aga intervjuu andsid leidsid, et emotsionaalselt on väär näha nii lähedalt koos väikseid lapsi ja leinajaid.