LÄHEB PÕNEVAKS: Kooseluseaduse arutelu tuleb täna nii kibe, et "Vabariigi kodanike" stuudio tehti ümber

 (65)
LOE, kes stuudios on!
"Vabariigi kodanikud" stuudio
"Vabariigi kodanikud" stuudioFoto: Ülo Josing

ETV 26. jaanuari "Vabariigi kodanikud" on eetris uutmoodi: Aarne Rannamäe juhitud saates väitleb kaks vastanduvat osapoolt ja oma sõna ütleb kohapeal sekka ka publik.

"Kooseluseaduse rakendusaktide vastuvõtmine Riigikogus on takerdunud poliitilise kempluse taha. Sama tuline arutelu toimub sel teemal ka ühiskonnas ning kohati tundub, et tegemist on seadusega, mis on olulisem kui kõik muu. Ühed nimetavad seda Pandora laekaks, mille avamine midagi head ei too. Teised aga lävepakuks, millest üle astumisel me lõpuks ometi postsovetliku kultuuriruumi selja taha jätame," tutvustavad tänaõhtust teemat saate tegijad.

Stuudios on Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhatuse esimees Varro Vooglaid ning jurist ja Seksuaalvähemuste Kaitse Ühingu juhatuse esimees Reimo Mets.

Samuti suhtekorraldaja ja portaali POLIITIKA.guru toimetaja Andreas Kaju, Facebooki lehekülje "Aitäh, aga minu traditsiooniline perekond ei vaja kaitset" üks eestvedajaid Greete Kõrvits, Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi asepresident Priit Tohver, Tallinna Jaani koguduse vaimulik ja teoloog Arne Hiob, SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhatuse liige Markus Järvi ning laulja Raimondo Laikre.

"Vabariigi kodanikud" on ETV ekraanil täna kell 20.05.