„Langevad maskid“ paljastab: kelle nõunikuna töötab Peeter Oja? Miks Jan Uuspõld tegelikult teatrist lahkus?


Sel pühapäeval jõuab teleekraanidele huumorifestivali Luige Nokk esinejaid tutvustav erisaade „Langevad maskid“, msi tõe ja huumori piirimail balanseerides näitab näitlejate ja koomikute halli argipäeva ja salaelu. Saates astuvad üles Jan Uuspõld, Peeter Oja, Tigran Gevorkjan, Sepo Seeman, Indrek Vaheoja, Mattias Naan, Kaisa Selde, Jarek “Chalice” Kasar, Charlekas, Tanel Talve, Margus Prangel ja Jaan Pehk.

Kelle nõunikuna töötab Peeter Oja? Miks Jan Uuspõld tegelikult teatrist lahkus? Kes kontrollib Eesti meelelahutusäri? Milline Eesti mustkunstnik on Kaisa Selde lemmik? Nendele ja veel paljudele teistele põnevatele küsimustele annab vastuse sel pühapäeval, 27. mail kell 20:35 Kanal 2 eetris.

Erisaate tarbeks on valminud ka üleval kuulatav laulupala, mida esitab loo autor Jarek Kasar. Laulja sõnul on ka tema alustanud triatlonitreeningutega ning uus lugu kannab nime: „Joostes vaid sind näen“.

Huumorifestival Luige Nokk toimub 8. – 10. juunini Tallinna külje all Luigel, tuues festivali neljale lavale kokku üle viiekümne kodumaise koomiku, näitleja ja muusiku.

Luige nokal esinev Jan Uuspõldki sai sel nädalal maha ühe humoorika palaga, mida on võimalik kuulata siit: