Legendaarse ABBA saladused saavad paljastatud: VAATA täna õhtul Karmel Killandi eksklusiivintervjuud Björn Ulvaeusiga!


SWEDEN-ABBA-MAMMA-MIA-LIFESTYLE-MUSIC
Foto: Jonathan Nackstrand, AFP

Täna õhtul kell 19.30 jõuab ETV ekraanile verivärske saade "ABBA forever", kus muusik ja helilooja Björn Ulvaeus paljastab unustamatu Rootsi ansambli ABBA saladused.

Eurovisioni lauluvõistlus toimus tänavu Rootsi legendaarse ansambli ABBA kodulinnas Stockholmis. Karmel Killandi vestles eksklusiivselt ABBA asutajaliikme Björn Ulvaeusega ja käis temaga seotud paikades, et saada teada, kuivõrd rootslased, aga ka välisriikide esindajad, seda kultusbändi ja nende loomingut armastavad.

ABBA võitis Eurovisioni ülekaalukalt 1974. aastal. Nende lugu "Waterloo" peeti toona erandlikult tempokaks lauluks. Koos selle võiduga sai alguse ABBA tähelend nii Euroopas, Ameerikas kui ka Austraalias.

"Uskumatu, et sellest on möödas juba 42 aastat. Ma mäletan, et ma olin väga närvis ja pärast meie võitu vallandus kaos. Meedia hakkas meie vastu kohe huvi tundma. Mul on selgelt meeles hommik pärast meie võitu. Ma ärkasin väga vara ja alles siis jõudis mulle lõplikult kohale, mis oli juhtunud," meenutab Björn Ulvaeus. "Veel päev varem olime me tundmatu Rootsi ansambel. Nüüd aga teadis meist kogu maailm. See kõik muutis mu elu!"

ABBA saladused ja eksklusiivne intervjuu Björn Ulvaeusega on ETV ekraanil täna õhtul kell 19.30.