LOE, kes on mees, kellega Kaja Kallas presidendi vastuvõttu väisas!

 (68)
Kallas: oleme vaid sõbrad!
Kaja Kallas ja Tarmo Jüristo
Kaja Kallas ja Tarmo JüristoFoto: Ilmar Saabas

Presidendi vastuvõtul Kadrioru lossi roosiaias figureeris Euroopa Parlamendi liige, Reformierakonna ridadesse kuuluv Kaja Kallas (37) uue saatjaga. See on esimene kord pärast lahkuminekut oma poja isast, Eleringi juhatuse esimehest Taavi Veskimägist, kui Kaja saabub seltskonda kaksi.

Kaja kaaslaseks oli tol õhtul Tarmo Jüristo, keda kirjeldatakse kui vaba mõttelennuga meest. Ta on endine investeerimispankur, kirjutab Memokraat.ee'sse kolumne ja arvamuslugusid. Tarmo lõpetas 1993. aastal Tartu Ülikooli majandusteaduskonna rahanduse ja krediidi erialal ja 2015. aasta seisuga on ta Tallinna Ülikooli kultuuriuuringute doktorant.

Kuigi roosiaias tõepoolest kahekesi käidi, rõhutab Kaja Kallas, on Jüristoga vaid hea sõber. "Tänasele Kroonikale viidates pean vajalikuks selgitada, et mitte Tarmo Jüristo ei olnud minu kaaslane Roosiaias, vaid mina olin tema kaaslane, sest Tarmo elukaaslane (kellega me samuti saame hästi läbi) ei saanud tulla. Oleme Tarmoga sôbrad juba üle 10 aasta ja mingit paari meist ei ole õige teha," teatas Kallas.

Loe rohkem Kroonikast!

Foto: Tanel Meos