LUGEJA IMESTAB: Mis hipsterhuumor see Tiit FM Aastahiti vahepeal oli? Masendav!

 (34)
Avalda arvamust!
Tiit FM
Tiit FMFoto: Kaader videost

Eilse R2 Aastahiti auhinnad kuulutati füüsiliselt välja küll ETV stuudios, kuid televaatajateni jõudis kogu suursündmus vanade aegade mälestuseks "raadiost" ehk näitleja Priit Piuse etendatud raadiosaatejuhi-sketšide saatel.

Raadiotöötajatele ilmselt südamelähedaselt humoorikates ja (enese)iroonilistes klippides kehastas Pius pisut amatöörlikku ent püüdlikku saatejuhti, kes luges ette lugejate murekirju, etendas absurdseid reklaamklippe ning loomulikult võõrustas saatekülalisi.

Olgugi et R2 töötajad tõenäoliselt oma sisenaljade peale mõnuga naeru pugistasid, jäid klipid Publiku kommentaariumi põhjal paljudele arusaamatuks.

"Mis hipsterhuumor seal vaheapeal on? Masendav," kirjutas kasutaja "liis". "See Tiit FM on masendav, kas see tont on mönest raviasutusest põgenenud? Need on mingid peegli ees onaneerija naljad," pahandas
"zyklonb".

"Tiit Fm pingutas, kuid väga ei õnnestunud- v.a Winny Puhhi lauljaga intervjuu," kirjutas pisut viisakamalt ja positiivsemalt kasutaja "toomas", kes aga samuti raadiohuumorit ei hinnanud.

Hea lugeja, anna teada - kuidas meeldisid Sulle Tiit FMi vaheklipid?

Saadet saab järelvaadata SIIT.