LUGEJA NÖRDINUD: "Meie aasta Iraanis" peaks olema justkui terve aasta kestev seiklus, aga riigi viisa kehtis vaid kuu aega!

 (124)
Lisatud Kanal 2 selgitus!
Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar poegadega Austraalias
Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar poegadega AustraaliasFoto: Kanal 2

Tähelepanelik televaataja saatis Publikule kirja, milles kurtis selle üle, et Tuuli Roosma ja tema perekonna saade "Meie aasta Iraanis" näis kahtlasena. Põhjuseks see, et Tuuli näitas kaamerasse oma passi ja viisa said nad Iraani piiril vaid 2017. aasta juulikuuks.

Lugeja kirjutas, et "Meie aasta Iraanis" esimeses osas oli vasturääkivusi. "Kuidas nad said seal aasta aega olla, kui kaadris oli täpselt näha, et viisa kehtis 28. juunist kuni juuli lõpuni? Ja Tuuli tegi ju Mart Sanderiga seda "Litside" seriaali samuti," seisis lugeja mõtiskluses.

Kanal 2 vastas, et taodeldesIraani viisat piirilt, ei olegi kunagi mõtet küsida pikemat perioodi. "Esimest korda sissesõitjatel soovitatakse piirduda rangelt ühe kuuga, mida siis saab kohapeal Iraanis portsukaupa pikendada. Iraanis on antud ka linnad, kus pikendamine on lihtsam ning hoiatatud kohtade eest, kus pikendamine pigem ei õnnestu. Viisa pikendamiseks soovitati kõige rohkem linna Shiraz ning see õnnestus ka Tuuli perel seal lihtsasti," seisab kanali vastuses.

Tuuli Roosma, Arbo, Kristjani ja Andrese seiklusi vaata täna õhtul Kanal 2-st!