Malluka abikaasa staarblogija istutamistuhinast: mind ei koti üldse mingisugused lilled

 (15)
Malluka abikaasa staarblogija istutamistuhinast: mind ei koti üldse mingisugused lilled
Pressimateralid

Täna kell 21.30 Kanal 2 suvesaate “Malluka suvi” viimases osas on Mallukas otsustanud lõpuks oma koduaeda suvelilledega kaunistada.

Suvi hakkab küll lõppema, kuid staarblogija Mallukat on haaranud suur istutamistuhin. Ta plaanib külastada aianduskeskust, et istutada koduaeda suvelilled.

“Meil aed tahab mingisugust silmailu. Ma mõtlesin, et viskan siia-sinna mingisuguseid potikesi, et need tõmbaks pilku endale, kuni me majale uue rüü saame. Oleks võinud seda juba suve alguses teha, aga polnud aega,” põhjendab Mallukas soovi aed sügise hakul õide lüüa.

Ilmavana on otsustanud aga taevakraanid lahti keerata ning vihma sajab nagu oavarrest. “Nagu maailma lõpp oleks käes,” hindab Mallukas olukorda.

“Minuga on kahjuks sihuke problem, et mind ei koti üldse mingisugused lilled. Ma ei saa neid süüa ega hapukurgi purki pista. Ainult vaata ja kasta ja muretse nende pärast,” ei näita Kardo eriti suurt vaimustust Malluka plaani osas. Küll aga on Kardol plaanis sisse teha suurem kogus soolakurke.

Malluka suvine seiklus on jõudnud lõpusirgele, kuid peagi saab nende pere lõbusatele tegemistele kaasa elada uues saatesarjas “Malluka sügis”.

“Malluka suvi” viimane ja eriti lustakas episood on Kanal 2s täna kell 21.30, kohe pärast “Naabriplikat”.