"Mamma Mia" tuleb taas? Muusikali autor paljastab vaoshoitud saladuse


ABBA originaalmuusikali kirjutaja Judy Craymer õrritab fänne, andes lootust "Mamma Mia" 3. osa valmimisele.

Legendaarne "Mamma Mia", mil senini on kaks filmi, võib järje saada kolmanda näol.

Populaarne film on tuntud oma muusika poolest, milleks on Rootsi popmuusika bändi ABBA ajatud lood. Filmid põhinevad Julia Craymeri kirjutatud muusikalil.

Craymer avaliskustas nüüd, et algne plaan oli teha "Mamma Mia" filmisari kolmeosaline.

Daily Mailile avaldas Craymer:" Ma arvan, et ühel päeval tuleb veel üks film, sest see oli mõeldud olema triloogia."

"Ma tean, et Universal tahaks, et ma teeks seda," lisas ta.

Esimene lavamuusikali põhjal sündinud film avaldati 2008. aastal. Selle filmiga algas Donna (Meryl Streep) lugu tütre Sophie (Amanda Seyfried) kasvatamisest kuni tütre pulmade organiseerimiseni.

Seiklused läksid aina põnevamaks, kui Donna end minevikuga silmitsi leidis, avastades, et tütar oma kõik kolm potentsiaalset isa pulma kutsus.

Seotud lood:

Kümme aastat hiljem tuli välja filmisarja teine osa. "Mamma Mia! Here We Go Again" ilmus 2018. aastal ja kajastas sirgunud tütre Sophie elu lapseootuses.

"Pidin sellega nendel kuudel alustama, enda peas, kuid siis tabas mind Covidist põhjustatud udupilv," paljastas Craymer. Koroonaviiruse pandeemia küll aeglustas paljude lemmikmuusikali põhjal tehtud filmi järje ilmumist, kuid jääb lootus, et üsna pea hakkab protsess jälle käima.

Seda, kas kolmas film jõuab vaatajateni samade näitlejatega, ei ole teada, kuid Amanda Seyfried'ita ei kujutaks fännid seda ettegi.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!