Merle Klandorf igatseb Ants Taela: ta on korüfee!

 (10)
Merle Klandorf igatseb Ants Taela: ta on korüfee!
Foto: Ilmar Saabas

Tantsusaate žürii raudvara Merle Klandorf on väga õnnelik, et on enda kõrvale taaskord saanud Ants Taela. Nimelt on tänaseks külaliskohtunikuks justnimelt Tael, seega on teravad kommentaarid saates garanteeritud.

"Muidugi olen tundnud Antsust puudust, sest mulle meeldib tööd teha omasuguste seas," räägib Merle, kuid kinnitab, et sellegipoolest ei ole tal teistele kaaskohtunikele muid etteheiteid peale selle, et nad pole Ants Taelad. "Meil on temaga alati ühine hingamine, ta on siiski korüfee!"

Võitjat ei oska ta aga absoluutselt ennustada. "Nad on mõlemad võrdsed, üks on veidi tugevam standardis, teine tugevam ladinas, showprogramm on mõlemal väga huvitav. Äkki tekib kohtunike poolt viik, kes teab?" kavaldab Klandorf.

"Lõppev hooaeg on julgem, nooruslikum, särtsakam. Pean ütlema, et finaalipaarid hakkasid mulle silma algusest peale. Liiga vara lahkusid minu meelest saatest Veronika ja Märt, aga ju oli seal publikuhääletuse probleem, et inimesed arvasid, et nagunii nende poolt hääletatakse ning jätsid helistamata," arvab ta.