Miks küll nii? Oscari laureaat Danny Boyle loobus järgmise James Bondi filmi lavastamisest

 (3)
Miks küll nii? Oscari laureaat Danny Boyle loobus järgmise James Bondi filmi lavastamisest
Danny BoyleScanpix

Režissöör Danny Boyle pani ameti maha ja loobus 25. Bondi filmi lavastajakohalt. Filmi ametlikus Twitteris teatati, et Boyle lahkus loominguliste erimeelsuste tõttu, vahendas Daily Mail.

"Michael G. Wilson, Barbara Broccoli ja Daniel Craig teatasid täna, et loominguliste erimeelsuste tõttu otsustas Danny Boyle mitte jätkata 25. Bondi filmi lavastajana," kirjutasid nad oma Twitteri postituses.

Tänavu märtsis kinnitas Boyle, et ta on 25. filmi lavastaja. Pärast ilmnenud Twitteri postitust pole täpselt teada, millised loomingulised erimeelsused need olid.

Boyle on lavastanud lisaks Bondile veel hittfilmi nagu "Rentslimiljonär", mis kandideeris kümnele Oscarile ja võitis neist kaheksa, sealhulgas nii parima filmi kui ka parima režissööri auhinna.

Uue Bondi filmi produktsioon pole veel alanud ja kuuldatavasti algab selle aasta detsembris ning peaks kinodesse jõudma juba 2019. aasta lõpus.

Järgmine James Bondi linateos on kuulujuttude järgi viimane Daniel Craigi jaoks, kes lubas algselt lõpetada juba pärast "Spectre" valmimist. Sellegi poolest nõustus ta hiljem mängima veel ühes filmis.

Seni ei ole veel teada, kes tuleb Danny Boyle'i asemele.