Mis juhtus? Evelin Ilvese jutusaate teemad muutuvad tulisemaks, aga vaatajanumbrid järjest jahedamaks

 (232)
Evelin Ilvese teleshow "Evelin" 1. osa
Evelin Ilvese teleshow "Evelin" 1. osaFoto: Pressimaterjal

Evelin Ilvese omanimeline jutusaade tõusis oma avanädalal vaadatumate telesaadete esikümnes kümnendale kohale. Pärast pilootosa pole aga saate vaatajanumbrid teda tabeli tippude sekka lubanud.

"Evelini" teist saadet, milles kõneles tema eksabikaasa Karli Lambot lahutusest, vaatas Emori andmetel 112 000 inimest, mis polnud paraku piisav, et tolle nädala kümne parima sekka pääseda. Teadupärast lõi tabeli lukku hoopis Kanal 2 saade "Köök", mille kümnes koht tähendas 114 000 vaatajat.

Pärast teist episoodi langes huvi aga märgatavalt ning kolmandat osa vaatas juba 93 000 inimest. Räägiti lugusid lastest, kes paraku mitte kunagi terveks ei saa.

Neljandat jutusaadet jälgis lausa kümme tuhat inimest vähem kui eelmist – 83 000. Saates kõneles seksiekspert, kes jagas ka Evelinile hüva nõu ning oma tantrakogemusest pajatas Urmas Sõõrumaa. Olgu mainitud, et samal ajal oli ETV eetris otseülekanne Eesti Rahva Muuseumi avamisest, mis röövis paljudelt kanalitelt vaatajad.

Viiendat saadet, mis oli eetris 6. oktoobril vaatas 88 000 huvilist. Teema iseenesest oluline ja huvitav – kaalulangus erineval viisil. Saates rääkis ka sarjast "Ment" tuttavaks saanud Anna oma maovähendusoperatsioonist.