Mis on saanud USAs skandaali kistud Mareli Miniuttist? Eestlanna vallutab uue filmiga kinolinasid!

 (16)
Mis on saanud USAs skandaali kistud Mareli Miniuttist? Eestlanna vallutab uue filmiga kinolinasid!
Scanpix

Novembris tõusis kõige kuulsamaks eestlaseks USAs nooruke näitlejanna Mareli Miniutti, kes süüdistas pornostaar Stormy Danielsi advokaati Michael Avenattit koduvägivallas. Võrust pärit neiu nägu ja nimi käis läbi pea kõikidest Ameerika uudisteportaalidest, kuid tema 15 minutit said ka kiirelt otsa. Mis on temast saanud?

Tuleb välja, et skandaali kistud neiu osales eelmisel suvel filmivõtetel, kus pandi purki varsti kinolinadele jõudev krüptorahast rääkiv film "Crypto".

Eesti kaunitaril pole küll suurt osa selles linateoses, kuid tänu Anna-nimelise tegelaskuju mängimisele sai ta koostööd teha selliste Hollywoodi suurte staaridega nagu Kurt Russell ja Alexis Bledel. Film jõuab USAs kinodesse 12. aprillil.

Kuid kuidas on edenenud Mareli ja tema endise elukaaslase vahel lahvatanud koduvägivalla skandaal? Jaanuari lõpus otsustasid võimud, et mehe vastu ei esitata kriminaalsüüdistust. "Prokuratuur on vaadanud läbi kõik raportid ja võtnud arvesse asitõendid. Kahtlusalusele antakse teada, et kuigi me praegu ei esita süüdistust, siis see toimik jääb avatuks ning me võime hiljem süüdistuse esitada," ütles Los Angelese prokuratuuri esindaja.

Selline otsus ei rahuldanud aga Miniutti advokaati Michael Bachnerit, kes väidab, et keegi pole tema klienti isegi ülekuulanud. "Tundub, et nende jaoks oli lihtsam tööd mitte teha," kommenteeris ta otsust.

Pärast gümnaasiumi lõppu põrutas Mareli USAsse, et näitlejaks saada. Ta kohtus Michael Miniuttiga, kellega ta ka abiellus. See liit aga purnues ning neiu kolis Hollywoodi. Kaunis eestlanna on kaasa teinud mitmes linateoses, näiteks "Oceani 8", "Chuck", "Forgetting Sandy Glass" ja "How to Be Single".