"Naabrist parema" naispere tööriistadest suurt midagi ei tea: relakas on tuttav sõna


Naabrist Parem 2016
Naabrist Parem 2016Foto: Madis Veltman

Tänases "Naabrist parema" neljandas saates pandi nelja paari naispooled proovile, paludes neil nimekirja alusel ära tunda neli remonditegemiseks tarvilikku tööriista. Ülesande puändiks osutus aga tõik, et vahendid pidid naised üles leidma riistade slänginimetuste järgi.

Kuigi üht korterit remondib naiskond, otsustati juba üle-eelmises saates, et Hanna ja Elsa puhul täidab naistele mõeldud ülesandeid Elsa. Nimelt on Hanna suurte ehitus- ja remondikogemustega.

Relaka tundsid ära kaks naist, akutolmuimejaga olid sinapeal samuti kaks, ent ülejäänud slängisõnad jäid neidudele tundmatuks. Vibraatori, ehk betooni vibronuia, tundis ära vaid üks osaleja Grete. Gretega jäi viiki Triinu, kes tundis ära kolm tööriista viiest. "Kõik masinad on ju ühtemoodi, missugune neist on nüüd relakas," tundis Triinu muret, ent teenis siiski lõpuks vahevõistluse võidu.

Elsa ja Elerin pidid leppima samuti viigiga, ent sedapuhku oli tegu kaotusvõrdsusega.

Nakerdajat ehk plekilõikurit ei leidnud üles ükski naistest, torx otsikud koos kärriga leidis üles Elsa. Kärr on ehitusslängi kohaselt löökkruvikeeraja.

Armas lugeja, anna teada, kas sina tunneksid tööriistu nende slänginimetuste järgi?