Nagu poeg, nõnda ema! Ka Stephanie lahkub "Vapratest ja ilusatest"!

 (24)
Nagu poeg, nõnda ema! Ka Stephanie lahkub "Vapratest ja ilusatest"!
AFP

Seebikate fänne on tabanud tõeline tragöödiate laine, sest lisaks taganutetud salajasele rokkstaarile Ronn Mossile lahkub "Vapratest ja ilusatest" ka teine vapper tuumik-kangelane Susan Flannely, kes on Stephanie Forresteri rolli täitnud juba 25 aastat!

Huffington Post kirjutab, et alates 1987.aastast ühte ja sama rolli mänginud Flannely on lihtsalt väsinud ja ei jaksa enam. "Ta on lepingu lõpetamisele alla kirjutanud ning andnud ühtlasi loa edasist sündmustekäiku tema lahkumise järgi vormida," paljastab ametlik teadaanne.

"Ema" Stephanie olevat oma loobumisest teatanud kõigest mõned päevad pärast "poja" Ridge'i lahkumisavaldust. Seriaali süžee autor Bradley Bell sõnul oli Ronn Mossi lahkumine väga ootamatu ja lõi kõigil jalad alt, seetõttu võib veel ühe võtmetegelase kadumine "Vaprate ja ilusate" edu täielikult hävitada.

Kui Stephanie jäädav lahkumine kirjutatakse süžeesse sisse, siis Ridge Forresterile leiakse peatselt asendusnäitleja. Oluline küsimus on aga, kes siis nüüd Brooke'i kiusama hakkab, kui Stephanie'ga üks-null tehakse?!