Olav Osolin reedab näosaate saladusi: kindlasti pole see selline nupp, mida vajutades saadki sellise numbri, mis sulle absoluutselt ei sobi

 (28)
Olav Osolin Eesti Laulul
Olav Osolin Eesti LaululFoto: Ilmar Saabas

Hittsaate "Su nägu kõlab tuttavalt" üks armastatud kohtunikest Olav Osolin kirjutas saatest raamatu, seal paljastab ta muuhulgas ka mitmed näosaate saladused.

Osolin paljastab, et loosinuppu vajutades ei ole võistlejale sattunud artist siiski täiesti juhuslik.

"Kindlasti pole see selline nupp, mida vajutades saadki sellise numbri, mis sulle absoluutselt ei sobi ja mida pole võimalik hääleaparaadi poolest esitada,“ reedab kohtunik, et saate laulude valikus on viimane sõna lausuda produtsendil, kes eelistab staari kuulsaimat laulu.

"Kui pealtvaatajad tulevad stuudiosse, siis nad imestavad, kuidas see on nii pisike, samal ajal kui telerist paistab tohutult suur,“ selgitab kohtunik, et see on pigem hea, sest publik on lavale lähedal ja reaktsioon esineja ja rahva vahel on hästi tuntav.

"Tegelikult on kulisside taga käinud väga suur võitlus. Ühelt poolt tootjad ja produtsendid, kes tahavad, et saates oleks võimalikult hea laulukvaliteet, ja teiselt poolt Urmas Eero Liiv, kes vaatas, et oleks pullitegijaid ja koomikuid," tunnistab Osolin, et Liiv kahtles, kas saade üldse käima läheb.

Loe refereeritud artiklit pikemalt värskest Õhtulehest!