Olukord kisub tuliseks! Priit Toobali vend ähvardab Katrin Lusti ära tappa

 (38)
Katrin Lust
Katrin LustFoto: STANISLAV MOSHKOV, Õhtuleht

Eile pärastlõunal postitas Priit Toobali vend Indrek "Kuuuurija" fännilehele avaliku postituse, milles ta teatas: "Kui selle eetrisse lased, siis sured!" See postitus oli kirjutatud Priit Toobalit puudutava loo juurde.

Avalikest kohtulahenditest selgus, et tegu on vähemalt viis korda kriminaalkorras karistatud isikuga, kes on olnud süüdi nii tapmisähvardamises, täis peaga autoga juhtimises kui ka röövimises.

Katrin Lust on korduvalt enda suunas tehtud tapmisähvarduste osas pöördunud Eesti Politsei poole, aga varasemalt on politsei talle öelnud, et naise suunas tehtud tapmisähvardused pole eluliselt usutavad ja need inimesed, kes on lubanud mu kas jalahoopide või muuga maha lüüa, ei pane neid kuritegusid tegelikult toime.

"Mina võtan väga tõsiselt ähvardust inimeselt, kes on varasemalt röövimise ja ähvardamise eest süüdi mõistetud ja loodan, et Eesti politsei ei jäta Indrek Toobali avalikku tapmisähvardust minu suunas kahe silma vahele ja see inimene peab oma sõnade eest vastutama," lausus Lust "Kuuuurija" lehel.

Loe pikemalt "Kuuuurija" lehelt!