"Omakohus" otsustas: Savisaarel ei olnud õigus nii käituda!

 (1102)
"Omakohus" otsustas: Savisaarel ei olnud õigus nii käituda!
Foto: Veiko Vares

Täna kell 19.30 alustas TV3s uus interaktiivne otsesaade „Omakohus“, mis avapauguna käsitles kummalist juhtumit öises Tallinnas, kus peaosaliseks Edgar Savisaar.

14. augustil veidi enne südaööd märkas TV3 reporter ja Delfi fotograaf Veiko Vares, kuidas Tallinna linnapea võttis vanalinnas peale tütarlapse ning asus seda pildistama.

Seda tähele pannud linnapea peatas auto, parkis keelusildi alla, väljus autost, siirdus fotograafi juurde ning lõi ta kaamerat, ähvardades, et nii see asi ei lõpe ja lahkus.

Edgar nägi reporteri sõnul välja nagu maffiaboss ja oli olukorrast tõiselt häiritud, kuid läks autosse ja sõitis minema.

Veidi aja pärast tuli ta aga tiiruga tagasi ning tüdrukut autos enam ei ole. Mees parkis taas keelusildi alla ning läheneb Varesele, jättes mulje, et tahab asja pehmendada ja lepitust leida.

Savisaar pakkus seejärel Varesele võimalust, et ta võib teda aidata. Pakkumine jäi aga õhku ning Savisaar püüdis seejärel hoopis kavalusega Varese käest fotokat kätte saada, ettekäändega, et ta tahaks ise ka fotograafi pildistada.

Härra linnapea ei tea, et teda filmiti ning oli veendunud, et tegu on ainult fotodega.

Kui TV3 reporter temalt eile eelmisel nädalal aset leidnud öise intsidenti kohta uuris, avaldas Edgar Savisaar oma blogis postituse, kus naeruvääristas fotograafi, naljatles tema perekonnanime üle ja väitis, et soovis teda hoopis aidata.

Seotud lood:

"Tegin traditsioonilise tiiru ümber Venuse klubi, kui minu ees pistis jooksma üks väike poiss, fotoaparaat käes. Ta ei olnud üksi. Seal oli veel kümmekond samasugust poissi ja mulle jäi mulje, et väiksemale tehakse liiga. Pidasin auto kinni ja läksin talle appi, patsutasin teda mitu korda õlale ja julgustasin, et ta ei kardaks," kirjeldas Savisaar.

Tänase avasaate esimene küsimus oli: KAS SAVISAAREL OLI ÕIGUS NII KÄITUDA?

Vaata videole jäänud kaadreid ning fotosid ja anna teada kommentaariumis!

84% saatesse helistanud inimestest otsustas, et linnapeal ei olnud õigus nii käituda! Esimene Omakohtu otsus on sündinud. Rahva sõnul on Savisaar süüdi!