Oscarite gala korraldajate halb vabandus, miks Luke Perryt järelhüüdes ei olnud: kõik saadavad meile oma lähedaste nimesid


Oscarite gala korraldajate halb vabandus, miks Luke Perryt järelhüüdes ei olnud: kõik saadavad meile oma lähedaste nimesid
Foto: Scanpix

Näib, et ei möödu ühtegi aastat, mil Oscarite gala korraldajad lahkunutele mõeldud järelhüüdes mõnda viga ei teeks. Ka tänavune auhindade jagamine põhjustas fännides omajagu pahameelt. Kõigile üllatuseks oli järelhüüdest välja jäetud kaks Hollywoodile olulist nime. Korraldajad viga omaks ei võta.

Peale Oscarite galat hakkasid fännid sotsiaalmeedias häält tõstma, et armastatud telesaatest "Beverly Hills 90210" tuntud Luke Perry ning lastefilmidest tuntud Cameron Boyce lahkunutele mõeldud järelhüüdest välja olid jäetud, vahendab Yahoo. Fännide sõnul oli nii tuntud näitlejate mainimata jätmine ebaviisakas ja alatu.

Gala korraldajad ei näe, et midagi valesti oleks. "Me saame sadu pakkumisi, millega inimesed meile oma lähedaste või kolleegide nimesid saadavad, et neid järelhüüdesse lisataks," selgitavad The Academy esindajad.

"Iga asjakohast haru esindav täitevkomitee vaatab nimekirja üle ning valib välja üksikud nimed, keda televisioonis limiteeritud aega mahutada. Kõik ülejäänud ettepanekud on olemas veebilehel Oscar.com ning jäävad sinna terveks aastaks. Sealt leiab ka Luke Perry ja Cameron Boyce'i nimed," suunavad nad fänne kodulehel oleva lisainformatsiooniga tutvuma.