OTSEFOTOD: "Kolmeraudse" avasaade jõuab teleekraanidele tavatust kohast, Mihkel Raual külas presidendikandidaadid

 (32)
Eetrisagin täies hoos!

Täna õhtul alustab Mihkel Raua juhitud "Kolmeraudne" TV3s otse-eetriga oma uut hooaega, avasaade on pühendatud mõistagi presidendivalimistele. "Kolmeraudne" läheb nii täna kui ka kogu hooajal eetrisse stuudio asemel Telliskivi loomelinnakus asuvast kohvikust Kivi Paber Käärid. Vaata pilte kaadritagusest sagimisest!

Saates seatakse täna vastamisi kahe suurema partei ametlikud kandidaadid Mailis Reps (Keskerakond) ja Siim Kallas (Reformierakond).

Otse-saate teine osa on pühendatud muusikale. Sel hooajal esitletakse igas "Kolmeraudses" kaht erinevat ansamblit või muusikut, kes esinevad kumbki oma repertuaariga, aga iga saate lõpus esitavad ka ühe ühise numbri, mis lubab ootamatuid kooslusi ja muusikalisi üllatusi.

Esimeses saates astuvad üles viimase aja edukamaid Eesti rokkbände Elephants From Neptune ja uus täht Eesti räpitaevas, selle suve kõige sensatsioonilisem grupeering 5MIINUST, kes teeb tänases "Kolmeraudses" oma esimese teleesinemise.

Järgmistes sügishooaja "Kolmeraudsetes" musitseerivad näiteks Ott Lepland, Tanel Padar Blues Band, NOËP, Lenna, I Wear Experiment, Kadri Voorand, Frankie Animal, Jaan Tätte, Meisterjaan, Metsatöll, Mari Jürjens, Würffel, Eeva Talsi, Bombillaz, Trad.Attack! ja teised.