PÄEVA KOMM: Televaatajatel "Väikeste hiiglaste" väljalangejate peale pisar silmas: väga kahju oli neist nutvatest lastest!

 (48)
"Väikesed hiiglased" avasaade
"Väikesed hiiglased" avasaadeFoto: Erlend Staub, Pressimaterjal

Eile õhtul esimakordselt teleekraanidele jõudnud laste talendisaade "Väikesed hiiglased" võttis nii mõnelgi televaatajal pisara silma, sest saatest väljalangejate kaotusvalu ja lohutusauhindade vastuvõtmist oli ekraanil kurb vaadata.

"Lapsed võiks esineda küll, aga niisugust traumeerimist pole lastele vaja. Enne saadet ju kõik ootused üles kruvitud ja emmede-isside poolt kindlasti juba võit peaaegu kätte lubatud. No neid pettumuspisaraid oli hale vaadata, kõrgelt kukkumine valus ju. Vapper oli see noorem tantsupaar, kes väga hästi tantsisid, aga väljajäämist traagiliselt ei võtnud," leidis üks vaataja.

Teinegi leidis, et võistluspinge lastele liig taluda võib olla. "Saade muidu tore, kui oleks täiskasvanud osalenud, kes kaotuse ja närvi välja kannatavad. Aga lapsed panna endast kõik andma ja siis välja jääda. No ikka väga kahju neist nutvatest lastest, tõesti see mänguasi ei korva seda läbielamist. Teinud ikka enne saadet selgeks, kes saab saatesse."

"Ehk ei jää pindu hinge," lootis kolmas.

Ka Facebookis kirjutasid televaatajad, et lastest hakkas kohati kahju: