Paljastatud! Kes on need "Rannamaja" elanikud, kes kaamerate ees segamatult voodis hullasid?

 (51)
Paljastatud! Kes on need "Rannamaja" elanikud, kes kaamerate ees segamatult voodis hullasid?
Kuvatõmmis

TV3 uues tõsielusaates "Rannamaja" kiskusid asjad juba teises osas väga kuumaks. Paljusid vaatajaid kimbutanud küsimus, et kes siis ikkagi esimesena suguühtesse astusid, sai lõpuks ka vastuse.

Esimeses osas Kristoga ühte tuppa kolinud ja juba voodit jaganud Kerli on pärast majapidu väga kurb, sest tema partner on valinud endale uue kaaslase Ada. Kuigi tundub, et peol kolme mehega sebinud uus neiu on oma mänguplaani väga filigraanselt välja mõelnud, siis tuleb välja, et pettunud Kerli tegi Adale korralikult tagasi.

"Rannamaja" Kerli. Foto: Andres Putting

Kristoga ühte tuppa kolinud Ada jäi pärast pidu kööki vestlema teise majaelaniku Silveriga. Samal ajal jäi Kristo üksi magamistuppa ning temaga tõttas rääkima Kerli.

Seotud lood:

Vaid loetud minutitega olid vanad toakaaslased Kerli ja Kristo teki all ning paljad. Noored ei lasknud kaameratel end segada ning Kerli asus kuuma kuti peal ratsutama.

"Rannamaja" Kristo. Foto: Andres Putting

Varsti soovis Ada aga Kristo magamistuppa pääseda. Nimelt oli mees lubanud uue majaasukaga tuba jagada. Adale avanes sisendes aga kustumatu vaatepilt.

Kristot ja Kerlit see ei peatanud ning seksimisega jätkati ka pärast paari unetundi.

Foto: Kuvatõmmis