Paljastatud! Loe, kuidas hoiab 43-aastane Catherine Zeta-Jones oma suurepärast vormi!

 (6)
Paljastatud! Loe, kuidas hoiab 43-aastane Catherine Zeta-Jones oma suurepärast vormi!
Reuters/Scanpix

Filmi “Suhete mänguväljak” (Playing for Keeps) staar Catherine Zeta-Jones paljastab, et tänu oma hiljuti diagnoositud bipolaarsele häirele on ta enda jaoks avastanud trenni. Näitlejanna ei kasuta oma ilusa vormi hoidmiseks personaaltreenerit, vaid teeb iseseisvalt trenni 7 päeva nädalas.

Hiljuti avastati Catherine Zeta-Jonesil bipolaarne meeleoluhäire, kus kõrgenenud meeleolu vaheldub depressiivsusega. “See pole kerge, kuna ma pole inimene, kes räägiks oma personaalsetest probleemidest maailmale, aga ma loodan, et see aitab kaaskannatajaid ja nad näevad,
et see on täiesti kontrollitav,” avaldas Catherine oma seisundi kohta. Üheks mentaalse tervise säilitamise viisiks ongi näitlejanna jaoks kujunenud trenn.

Catherine rääkis USA moeajakirjale “InStylemagazine” oma trenniharjumustest: “Mul ei ole personaaltreenerit. Kas pole mitte imelik? Mul ei ole vaja kedagi enda motiveerimiseks. Mulle lihtsalt
meeldib trenni teha, isegi venitused meeldivad.”

Näitleja üheks lemmikuks treenimisvahendiks oma keha eest hoolitsemisel on hularõngas ning samuti armastab ta ujumist. “Ma olen vaimustuses hularõnga trennist. Tegelen sellega iga päev vähemalt 20
minutit. Minu rõngas pole see vana plastikust, mida me kasutasime lastena, vaid olen enda jaoks avastanud Danskini spetsiaalse raskustega rõnga. Õnneks on mul kodus Westchesteris ka ujumisbassein. Ujun edasi-tagasi vähemalt pool tundi iga päev, kui selleks võimalus tekib,” rääkis kaunis näitlejanna oma trennirutiinist.

Seotud lood:

Catherine Zeta-Jonesil ning tema abikaasal Michael Douglasel on kaks last: 9-aastane tütar Carys ning 12-aastane poeg Dylan. Tänu neile üritab näitlejanna ka tervislikku dieeti hoida. “Ma ei keela endale söömist. Ma pole mingi pühak. Armastan võid ja koort, kuid söön ka palju teravilju ning puuvilju,” rääkis Catherine.

Catherine Zeta-Jonesi saab Eesti kinodes näha 7. detsembril esilinastuvas romantilises komöödias “Suhete mänguväljak”, kus Walesi päritolu näitlejanna mängib seksikat “jalgpalli emmet” Denise´i.