PEOFOTOD: Kurvikas latiinobeib Sofia Vergara kummutas Emmy-peol kugistas burgerit ja "twerkis" nagu Miley Cyrus

 (5)
Sofia Vergara Emmy-pidu
Sofia Vergara Emmy-piduFoto: Instagram, Sofia Vergara

"Moodsa perekonna" sarja pereema Gloriat mängiv 41-aastane modell, näitleja ning meelelahutaja Sofia Vergara on hetkel üks kuumimaid teletähti ning ühtlasi üks ütlemata volüümikas ja särtsu täis naine, kelle ülevoolav lõbusus talle üle maailma fänne on kogunud.

Läindu nädalavahetusel peetud teleauhindade Emmy Awards galal säras Kolumbia päritolu Vergaraliibuvas punases kleidis, mis tõstis tema visiitkaardiks saanud kehakurvid tähelepanuväärselt esile. Kuigi Vergara oli juba neljandat aastat järjest valitud parima naiskõrvalosa preemiale komöödiasarja kategoorias, ei õnnestunud tal seegi kord Emmyt koju viia. Küll aga oli kogu "Moodsa perekonna" tegijaskonna põhjust pidutseda (sari võitis parima komöödiasarja preemia) ning pidutseda Vergara juba oskab!

Naine klõpsis šampanjarohkest peost Instagrami ka kõvasti pilte, isegi hetkedest, kus pidu juba ilmselgelt "käest ära" hakkas minema. Ühel pildil hööritab Vergara Miley Cyruse skandaalset tantsu ("Miley Cyrus, niimoodi leiutati twerk! Kolumbias!" seisis pildiallkirjas), teisel järab hamburgerit ja ülejäänutel on lihtsalt see volüümikas rõõmurull, nagu teda tuntakse.

Seotud lood:

Vaata, kuidas Vergara pidutseb:

Vaata ka naljakaid stseene "Moodsast perekonnast", kus Vergara mängitud Gloria oma leivanumbrit - valesti hääldamist - sooritab: