Peolist alandanud ja sõimanud Rannamaja-Helena kaob mõneks ajaks radarilt: ma olen nii kurb ja pettunud endas!

 (30)
Peolist alandanud ja sõimanud Rannamaja-Helena kaob mõneks ajaks radarilt: ma olen nii kurb ja pettunud endas!
Kuvatõmmis

"Rannamaja" uue hooaja neljandas episoodis majapeol osalenud neiut mõnitanud Helena Klaar on otsustanud pärast koleda vahejuhtumi avalikustamist teha paus sotsiaalmeedias.

TalTechis õppiv tudeng postitas Instagrami storydesse video, kus ta vabandab kõikide ees, kelle peale ta vallaliste peol karjus. "Ühtlasi ma lähen sotsiaalmeediast eemale ka, et ma pean aru saama, mis värk toimub ja mis nagu ei toimu," selgitab ta.

"Põhjendus lihtsalt ongi selline, et emotsioonid olid kõik enda sisse kuhjunud ja Seppeni ära minek ja minu kartus selle ees, mis on tulemas," ütleb Helena. "Mul oli väga palju ebakõlasid enda sees muude teemade koha pealt, mida ma ei saa veel ette rääkida," lisas ta.

Helena teab, et tal pole niikuinii mõtet põhjendusi leida, sest tema arvates sellist käitumist välja ei vabanda. "Ma olen nii kurb ja pettunud endas," lisas ta.

Praeguseks on nii Helena kui ka teise mõnitamises osalenud rannamajalise Viktoria Martisoni kontodelt kadunud story-postitused, kus nad veel eile teatasid, et nemad ei kahetse midagi ning viskasid alandatud tüdruku üle nalja.

LOE KA: “Rannamaja” osalised ületasid igasugused piirid: tüdrukud sõimasid majapeole tulnud korralikku neiut