Peter Dinklage pidi otsima terapeudilt abi, et Tyrion Lannisteri rollist väljuda: arst ütles, et see on lootusetu!

 (2)
Peter Dinklage pidi otsima terapeudilt abi, et Tyrion Lannisteri rollist väljuda: arst ütles, et see on lootusetu!
Scanpix

Emmy teleauhindade jagamisel pihtis oma neljanda kõrvalosatäitja auhinna vastu võtnud Peter Dinklage, et lahti ütlemine kümme aastat kestnud seriaalist "Troonide mäng" on olnud emotsionaalselt raske kõigile näitlejatele, vahendab Deadline Hollywood.

“Sellel tegelasel on olnud raske minust lahkuda,” tunnistas Dinklage, kes ülimenukas seriaalis kehastab üht kandvat tegelast, Lannisteride suguvõsa "musta lammast" Tyrion Lannisteri. “Ma olen käinud arsti juures ja ta ütles, et see on lootusetu. See sari moodustas ometigi kümme aastat meie eludest, paljud meist olid sarja alguses lapsed. Paljud meist said seriaali jooksul lapsed. Sellest lahti ütlemine on äärmiselt raske."

"Troonide mängu" viimasele hooajale osaks saanud fännide pahameele ning hävitavate hinnangutega ei soovi "Troonide mängu" näitlejad oma pead vaevata. "Ma pole seda hooaega endiselt näinud, täpselt nõnda ma sellega tegelengi. Meie teame, kui palju nähti vaeva selle sarja kirjutamise ja filmimisega ning ma olen veendunud, et narratiivi mõistes tehti parimaid võimalikke valikuid,” kommenteeris samuti üht võtmetegelast Jon Snow'd kehastanud Kit Harington, kes võttis aasta tagasi naiseks oma esimese ekraanipartneri Rose Leslie, keda mäletame "Troonide mängust" metslase Ygritte'ina.