Pole odav lõbu! "Üksinda kodus" filmist tuntud McAllisteride häärberil on krõbe hind

 (7)
Kevini isa pidi ikka rikas mees olema!
Pole odav lõbu! "Üksinda kodus" filmist tuntud McAllisteride häärberil on krõbe hind
Foto: Kollaaž

Neljapäeval kell kaheksa näitab TV3 traditsioonilist jõulufilmi “Üksinda kodus”. Andunud fännid mäletavad kindlasti esimesest osast tuntud McAllisteride uhket häärberit ja perereisi, mis ette võeti, aga millest Kevin maha jäi. Palju see kõik aga päriselt maksaks?

LÕBUS TEST | Jõuluaeg alaku! Saa teada, kui suur "Üksinda kodus" fänn Sina oled

Filmi vaadates jääb mulje, et tegemist on tüüpilise Ameerika perekonnaga. Tänaval, kus nad elavad, on mitu sellist maja. Kui vaadata aga maja suurust ja selle sisustust, tekib tahes-tahtmata küsimus, kui palju pidi Kevini isa teenima, et seda kõike perele võimaldada. Arvestame ka sellega, et muuhulgas suundus suur perekond ka puhkusereisile imelisse Pariisi.

VAATA LISAKS:

9 lõbusat ja vähetuntud fakti ülimenukast jõulufilmist "Üksinda kodus"

ENNE JA NÜÜD | Vaata, mis on saanud ülimenuka filmi "Üksinda kodus" staaridest!

Kinnisvaraspetsialist rääkis väljaandele MailOnline, et McAllisteride häärberi maksumus oleks täna ligi 1,5 miljonit naela. Spetsialist lisab, et viimase 15 aasta jooksul pole selles Chicago piirkonnas kinnisvarahinnad eriliselt muutunud, vahendab Cosmopolitan. Väidetavalt maksis kõnealune maja 1990. aastal 1 562 148 naela ja 2016. aastal arvati selle väärtuseks 1 571 521 naela.

View this post on Instagram

Always on my mind. (@exploretalent)

A post shared by Elliot Tebele (@fuckjerry) on