Polegi nii kerge: Jeremy Clarkson on tõeliselt üllatunud, kui keeruline võib olla üksi telesaate filmimine


Polegi nii kerge: Jeremy Clarkson on tõeliselt üllatunud, kui keeruline võib olla üksi telesaate filmimine
Foto: Scanpix

59-aastaene Jeremy Clarkson sai maailmale tuntuks telesarja "Top Gear" ühe saatejuhina. Skandaaliga lahkunud telenägu on tänaseks alustanud üksi telesaate filmimist, mis tema üllatuseks polegi nii kerge.

Clarksoni sõnul ei oleks ta elus arvanud, et uue saate tegemine võib olla nii aeganõudev ja raske, vahendab Express. "Mul polnud aimugi, et põllumajanduse möla võib nii raske olla."

Saatejuht tunnistas ausalt, et arvas, et tal lastakse kõike vaid filmimiseks proovida ja siis võib lahkuda. "Ma arvasin, et tulen kohale, sõidan veidi traktoriga ja siis leian kellegi teise, kes lõpetab, kuid kedagi teist ei ole, seega ma pean lõpuni tegema."

Telenägu ja elukaaslane Lisa Hogan on ostnud omale maalapi, mille harimisega põllutöödest telesaadet filmida. Clarkson on omale soetanud ka mitu lammast, mida karjatamisega tegeleb haukuv troon. "Troonil oli kõlar ja umbes nädala töötas see ideaalselt. Nüüdseks on lambad aru saanud, et see ei ole oht ja siis nad lihtsalt seisavad ja vaatavad seda. Seal on viis erinevat haukumist peal, kuid ükski ei mõju."