Psüühikahäire võttis rollid: tõeline põhjus, miks Catherine Zeta-Jones enam Hollywoodis ei näitle!

 (34)
Psüühikahäire võttis rollid: tõeline põhjus, miks Catherine Zeta-Jones enam Hollywoodis ei näitle!
Scanpix

Catherine Zeta-Jones oli sajandi alguse üks kuumimaid nimesid filmitööstuses, kuid pärast 2007. aastal linastunud filmi "No Reservations" otsustas ta karjäärile pidurit tõmmata. Mis juhtus?

Tuleb välja, et näitlemisest taandumine oli segu mitmest aspektist. Omale tähtsa nime teinud Zeta-Jones soovis keskenduda rohkem perele ja nautida elu.

Kuid naise karjääri mõjutas suuresti ka tema bipolaarne meeleoluhäire, mis hakkas näitlemist segama. 2011. aastal rääkis ta esmakordselt teda mõjutavast häirest ning toonitas, et seda ei tuleks varjata. "Pole vaja kannatada vaikuses ja pole vaja häbeneda seda, kui abi otsid," ütles Zeta-Jones oma diagnoosi kohta mõned aastad tagasi.

Zeta-Jonesi psüühikahäire süvenes siis, kui tema abikaasal Michael Douglasel diagnoositi kõrivähk. Näitlejatar otsis abi psühhiaatriakliinikust, kus tema bipolaarsus sai ka lõplikku kinnituse. "Fakt, et minu käitumisel ja emotsioonidel oli nimi, oli väga vabastav," ütles Zeta-Jones toona. Hetkel teeb ta üksikuid rolle, kuid suuri rolle pole ta viimasel ajal vastu võtnud.