PUBLIKU INTERVJUU: Veinimõisa-staar Eva Vaino: kaamerad pandi just siis kinni, kui lõbusaks läks!

 (4)

Tiger Milki lauljatar Eva Vaino tundis eile õhtul eetrisse jõudnud TV3 uue sarja "Staarid veinimõisas" ülejäänud viiest osalisest varem vaid Teele Viirat, kuid nädalane kaamerate ees veedetud lõbus puhkus Lõuna-Prantsusmaal, mis nüüd ka televaatajateni jõuab, tegi teda peale veinide lähemalt tuttavaks ka Mikk Saare, Koit Toome, Karl-Erik Taukari ja Merlyn Uuskülaga. Lõbu oli noortel laialt!

"See oli jube kift seiklus!" meenutas ta. "Täiesti üle ootuste kift seltskond oli. Kohe esimesel päeval sai selgeks, et meil on suhteliselt sarnane huumorimeel - oleme kõik päris iroonilised inimesed," sõnas ta.

Kuigi nädalase mõisapuhkuse juurde käisid ka töö, mängud ja koolitused, oli nädalase puhkuse põhiosaks veini mekkimine, millega alustati juba hommikusöögilauas ning mille vines möödusid pea kõik päevad. "Kuna esimene veinikoolitus oli igal hommikul kell 9.30, siis keskpäevaks olime kõik juba üsna vintis," selgitas Vaino.

Seda, mis toimus juba hilisõhtuti, saab muuhulgas kirjeldada ühe sõnaga - mardikate võidujooks. Mis see endast kujutas, kuula juba intervjuust!

"Kaamerad pandi kinni siis, kui kõige lõbusamaks läks," naeris ta.