PUBLIKU INTERVJUU: Veinimõisa-staar Mikk Saar veinitama harjunud ei ole: joon alkoholi vähe, paar õlut nädalas


Täna jõudis TV3 eetrisse esimene osa saatesarjast "Staarid veinimõisas", mis jätkab tuntud eestlaste veinipuhkuse jälgimist sealt, kus "Blondid veinimõisas" ja "Elu veinimõisas" pooleli jäi. Vaadanud tänasel pidulikul esitlusel Villa Mary's ära sarja esimese osa, saime varrukast kinni ühel sarjaosalisel Mikk Saarel, kes oma veinireisist kaamera ees pisut muljetas.

"Tegelikult olengi rohkem õllemees, vabal ajal ma eriti veini ei joo - vein on rohkem söögijook," rääkis Saar oma suhetest veiniga. "Tegelikult joon alkoholi üldse vähe, võibolla paar õlut nädalas," sõnas ta.

Nädalasel puhkusel veinimõisas tuli siiski erinevaid maitsvaid veini mekkida iga päev hommikust õhtuni, mis oli Miku kinnitusel väga hariv. "See veiniteadus on rohkem teadus kui muusika," sõnas ta.

Kui samuti esitlusel käinud saateosalised Eva Vaino ja Merlyn Uusküla rääkisid lõbusalt mõnusast veinivinest lõõsava päikese all, siis Mikk jäi selles osas pisut tagasihoidlikumaks ega osanud ka pakkuda, kes nädalaks Lõuna-Prantsusmaale lennutatud Eesti muusikute seltskonnast suurim "veinisõber" oli. "Ega keegi otseselt ei lugenud, kirjapanijat ei olnud," vastas ta muheledes küsimusele, kui palju veini mõisas kamba peale kulus. "Eks kõigil oli seal paremaid ja halvemaid hetki," naeris ta. "Ei oska öelda, kes kõige suurem viinanina oli...Mõni kaameramees, ma arvan!"

Kuula-vaata videost, mida Mikk oma toakaaslase Koit Toome kohta rääkis!