PUBLIKU VIDEO: "Sangarite" filmi pätikolmik kergitab tulevase hittfilmi saladuskatet: kes on kismakutt, kes saab tüdruku ja kas relvaga ka vehitakse?

 (11)

Neljapäeval, 8. septembril toimus Viru hotelli Merineitsi restoranis Jaak Kilmi lavastatud, Martin Alguse kirjutatud ja Kris Taska produtseeritud mängufilmi "Sangarid" pressikonverents, kus heideti valgust 2 nädala eest võtetega alustanud ning 2017. aasta veebruaris kinodesse jõudva linateosele.

Publik püüdis kaamera ette filmi peaosatäitjad, kelleks on noored ja andekad näitlejad Märt Pius, Karl-Andreas Kalmet ja Veiko Porkanen ning "tulistas" neile paar küsimust. Et filmi sisu kohta muud teada pole, kui et tegu on tõsielulistest sündmustest inspireeritud komöödiaga, milles kamp noori Eesti poisse 80ndate teises pooles paadiga Soome ja sealt Rootsi põgenevad ning seejärel paha peale satuvad, siis jäi üksjagu põnevust siiski ka vaka alla jäetud. Kuid üks on selge – ekraanile on jõudmas film, milles nalja tagant kumab läbi toonase ajastu metsik, vabadust ihkav ja hulljulge vaim.

SKANDAAL: Alex Lepajõe nõuab Taska uue filmi "Sangarid" tootmise lõpetamist