Pulmad on taas TV3-s! Uus tõsielusari paljastab tähtsa päeva võlu ja valu


Abielus esimesest silmapilgust saate tutvustus
Abielus esimesest silmapilgust saate tutvustusFoto: Tiit Blaat

Varasemalt on TV3 eetris olnud mitmeid tõsielusarju, mis noori omavahel ühendavad ja üksteisega tuttavaks teevad. Nüüd otsitakse paari, kes teineteist juba teab ja kindlalt terve elu koos plaanib veeta.

TV3 otsib romantilisse ja helgesse pulmasaatesse inspireerivaid ja ägedaid paare, kes jagaksid enda muresid ja rõõme seoses elu tähtsaima päeva planeerimisega. Saade keskendub pulmade kõige keerulisemale osale – planeerimisele. Muretsemiseks pole põhjust – pulmapeole võttemeeskond kaameratega ei trügi!

Pole tähtis, kui vanad te olete, milline on pulma eelarve või missuguse usundi järgi end paari lasete panna. Samuti ei ole ka oluline, kas olete planeerimisega alles alguses või on juba suur osa tehtud. Kui tunnete, et tahaksite oma tähtsa päeva veel erilisemaks muuta, täitke ankeet ja ehk olete just teie need, kellele jäävad pulmaaega meenutama mitte lihtsalt fotod ja videod peost, vaid ka päris telesaade selle kõige planeerimisest! Uhiuus telesaade aitab sul korraldada unelmate pulma vägevate abijõududega!

Täna ankeet saates osalemiseks SIIN!