Raamatut kirjutav Marilyn Kerro kummutab kuulujuttu, et ta ei taha Eestisse naasta: need ei olnud minu sõnad!

 (67)
Ainult Publikus!
Marilyn Kerro
Marilyn Kerro Foto: Kaader videost

Vene selgeltnägijasaates populaarsust ja tunnustust kogunud Rakverest pärit nooruke nõid Marilyn Kerro, kes on seni Eesti ajakirjandusega suhtlemisest tõrkunud, oli nõus andma Publikule lühikese kommentaari oma elu ja plaanide kohta. Ühtlasi kasutas ta võimalust, et lükata ümber tema kohta meedias läinud nädalal levinud kõlaka, milles ta ühe "Selgeltnägijate tuleproovi" saatetegija sõnul Eestisse naasta ei taha ning siinseid inimesi maha tegi.

"See artikkel, mida ma juhtusin Eesti pressist lugema, ei vasta mitte mingil juhul sõnadele, mida mina rääkisin. Need olid kontekstist välja võetud!" kinnitas Marilyn Publikule. "Nagu olen eelnevalt oma ainukeses kontaktis (vk.com) kirjutanud, siis Eesti on siiski minu sünnimaa ja see jääb mind alati sellega siduma. Ma ei näe põhjust, miks peaksin oma riigist nõndaviisi kirjutama - eriti inimestest. Igaühel on ekstrasensoorika kohta oma arvamus ja mina seda endale saate näol juba tõestasin ja negatiivsetele kommentaaridele tähelepanu ei pööra."

Kummutamaks kõikvõimalikke kuulujutte, kergitas Kerro pisut saladuseloori oma tegelikelt plaanidelt: "Praegu seon ennast siiski Venemaaga - nii isikliku elu kui ka töö pärast. Mis edasi, seda näitab aeg. Tulevikuplaanidest niipalju, et kirjutan praegu raamatut ja varsti loodan selle välja anda."

LOE LISAKS: Vene selgeltnägijasaate tegija: Marilyn Kerro ei taha Eestisse tagasi tulla